Please allow cookies
Uzņēmums

MŪSU FILOZOFIJA

Profesionāli partneri - Together. A passion for hair

 

Mēs uzskatām, ka kopīgam darbam ir lielāka vērtība nekā atsevišķu darbu kopējai summai. Mēs ticam kopīgai aizrautībai ar savu darbu – mīlestībai pret matiem. Mēs ticam īstai sadarbībai - abpusējām partnerattiecībām.

 

Mēs esam Schwarzkopf Professional un visu savu aizrautību veltām frizieru meistariem.

 

Mūsu meistari ir pamats visam, ko darām. Viņu vajadzībām mēs esam izveidojuši savu dinamisko biznesa modeli. Inovatīvus produktus, atsaucīgi atbalstu, profesionālu apmācību, aizraujošu iedvesma, īstus svētkus – to visu un vēl vairāk mēs piedāvājam mūsu partneriem. Savus panākumus mēs mērām pēc mūsu fizieru meistaru panākumiem. Tikai tas ir svarīgi.

Schwarzkopf Professional Together
Uzņēmums - Mūsu Vēsture

MŪSU VĒSTURE

No mūsu pirmsākumiem, kad Hanss Švarckopfs (Hans Schwarzkopf) pirms vairāk nekā 100 gadiem atvēra Berlīnē pirmo aptieku, līdz mūsdienām mēs esam izpratuši matu skaistumu un kopšanu no pašiem pamatiem. Mēs vienmēr meklējam ceļu uz priekšu, mūsu vīzija nosaka attīstības tempu tirgū. Mēs pieņemam izaicinājumus, mūsu zīmoli ir radikāli mainījuši visu, kas iespējams. Kā daļa no fenomenāli veiksmīgās Henkel grupas, Schwarzkopf Professional un mazumtirdzniecība ir paplašinājuši savas robežas. Šodien mūsu inovatīvos produktus var atrast visos pasaules kontinentu salonos un veikalos. Mums pašlaik pieder 7600 patenti - katrs no tiem iezīmē jaunu pavērsienu matu kopšanā.

DARBS KOPĀ AR MUMS

Vai tu vēlies vairāk? Vairāk iespēju, satraukuma, iedvesmas, izaicinājumu? Vai tu zini savas robežas? Vēlies izdarīt vairāk? Strādā kopā ar mums un esi daļa no dinamiskas sadarbības partneriem globālā uzņēmumā. Apmeklē mūsu karjeras sadaļu Henkel.com mājas lapā, lai uzzinātu, kā tu vari piedalīties mūsu turpmākajos panākumos. Mēs varam tev palīdzēt - sāc šeit.